Recreatieve lotgenoten activiteiten

Omgaan met de diagnose kanker of de effecten hiervan is niet makkelijk, Recreatieve lotgenoten activiteiten kunnen je helpen om emoties en gevoelens een plek te geven en tot rust te komen. 

Zingen aan het Water bij Huis aan het Water

Zingen voor je leven

Zingen ontspant, geeft energie en maakt vrolijk. Zingen zorgt ook voor ontlading en laat de adem weer stromen. Het brengt harmonie en geeft emoties de ruimte. Daarnaast is het gewoon heerlijk om te doen. Het maakt niet uit of je goed bent of niet, elke stem en inbreng is mooi en goed genoeg. In alle vrijheid ontdek je je eigen stem.

 

Wandelgroep Huis aan het Water

Wandelen

De combinatie van bewegen en buitenlucht kan een manier zijn om te ontspannen en geeft de mogelijkheid anderen te ontmoeten en te spreken. Per wandeling bekijken we, in overleg met de deelnemers, waar en hoelang we gaan wandelen.

Als je wilt deelnemen aan één van onze activiteiten of meer informatie wilt hebben, kun je met ons bellen op              0299-742790 of mailen naar aanmelden@stichtinghuisaanhetwater.nl

 

OPENINGSTIJDEN HUIS AAN HET WATER

Maandag t/m vrijdag: 09:00 – 17:00 uur